Trash (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: View
cs: Zobrazit

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: Restore
cs: Obnova
