Trash (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: View
cy: Gweld

en: Log message
cy: Neges log

en: !date by !username
cy: !date drwy !username
