Trash (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: View
da: Vis

en: Log message
da: Logbesked

en: !date by !username
da: !date af !username

en: Restore
da: Gendan

en: You can
da: Du kan
