Trash (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: View
el: Προβολή

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: !date by !username
el: την: !date, από: !username
