Trash (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Log
eo: Loglibro

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: View
eo: Vidu

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: !date by !username
eo: !date de !username
