Trash (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Log
et: Logi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: View
et: Kuva

en: Log message
et: Logiteade

en: !date by !username
et: !date - !username

en: Restore
et: Taastamine

en: You can
et: Võimalik on
