Trash (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Log
eu: Log-a

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: View
eu: Bista

en: Log message
eu: Log mezua

en: !date by !username
eu: !username erabiltzaileak !date datan

en: Restore
eu: Leheneratu

en: You can
eu: Ahal duzu
