Trash (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Log
fa: گزارش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: View
fa: مشاهده

en: Log message
fa: گزارش

en: !date by !username
fa: !date توسط !username
