Trash (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Log
fi: Loki

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: View
fi: Näytä

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: !date by !username
fi: !date, !username

en: Restore
fi: Palauta

en: You can
fi: Voit
