Trash (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Log
he: יומן פעילות

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: View
he: צפיה

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: Restore
he: שחזור

en: You can
he: אתה יכול

en: Trash
he: אשפה

en: Move to trash
he: העברה לאשפה

en: Moved to trash
he: הועבר לאשפה

en: trash
he: אשפה

en: Deleted on
he: נמחק ב

en: (restore)
he: (לשחזר)

en: (delete)
he: (מחיקה)

en: Restored from trash
he: שוחזר מהאשפה

en: view trash
he: צפיה באשפה
