Trash (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Log
hr: Dnevnik

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: View
hr: Pregled

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: !date by !username
hr: !date - !username
