Trash (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Log
hu: Napló

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: View
hu: Megtekintés

en: Log message
hu: Üzenet

en: !date by !username
hu: !date, !username

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: You can
hu: Lehetőségek

en: Trash
hu: Kuka
