Trash (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Log
ja: ログ

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: View
ja: ビュー

en: Log message
ja: ログメッセージ

en: !date by !username
ja: !date - !username

en: Restore
ja: 復元

en: You can
ja: できること
