Trash (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Log
kk: Журнал

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: View
kk: Қарау

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: !date by !username
kk: !username<br />!date
