Trash (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: View
km: មើល

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: !date by !username
km: !date តាម !username
