Trash (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: View
ku: پیشاندان

en: !date by !username
ku: !date لەلایەن !username
