Trash (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Log
mn: Лог

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: View
mn: Харах

en: Log message
mn: Журналын зурвас
