Trash (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: View
mr: बघा

en: Log message
mr: आवागमन सुचना
