Trash (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: View
my: မြင်ကွင်း
