Trash (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: View
nn: Sjå på

en: Log message
nn: Loggmelding
