Trash (6.x-1.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: View
os: Фенд
