Trash (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: View
ps: ليد
