Trash (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Log
pt: Registo

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: View
pt: Mostrar

en: Log message
pt: Mensagem do registo

en: !date by !username
pt: !date por !username

en: Restore
pt: Restaurar
