Trash (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: View
sl: Prikaži

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: !date by !username
sl: !date objavil !username
