Trash (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: View
sq: Shfaq

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: !date by !username
sq: !date nga !username
