Trash (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: View
tr: Görüntüle

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: !date by !username
tr: !date !username

en: Restore
tr: Geri yükle

en: You can
tr: Siz
