Trash (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش
