Trash (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Log
uk: Журнал

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: View
uk: Перегляд

en: Log message
uk: Повідомлення журналу

en: !date by !username
uk: !date від !username

en: Restore
uk: Відновити

en: You can
uk: Ви можете

en: Trash
uk: Смітник

en: Move to trash
uk: Пересунути до смітника

en: trash
uk: смітник

en: (delete)
uk: (вилучити)

en: Empty trash
uk: Спорожнити смітник
