Trash (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: View
am: ትይታ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ
