Trash (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: View
az: Görünüş

en: Log message
az: Mesaj loqu
