Trash (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: !date by !username
bo: !date དང་!username་ནས
