Trash (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Log
ca: Registre

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: View
ca: Mostra

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: !date by !username
ca: !date per !username

en: Restore
ca: Restaura

en: You can
ca: Podeu
