Trash (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Log
fr: Journal

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: View
fr: Voir

en: Log message
fr: Message de journal

en: !date by !username
fr: !date par !username

en: Restore
fr: Restaurer

en: You can
fr: Vous pouvez

en: Trash
fr: Corbeille
