Trash (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Log
gl: Rexistro

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: View
gl: Ver

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: !date by !username
gl: !date por !username

en: Restore
gl: Restaurar

en: You can
gl: Ti podes
