Trash (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Log
gu: નોંધણી

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: View
gu: જુઓ
