Trash (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: View
id: Lihat

en: Log message
id: Pesan log

en: !date by !username
id: !date oleh !username

en: Restore
id: Pulihkan

en: You can
id: Anda bisa
