Trash (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: View
it: Visualizza

en: Log message
it: Messaggio di log

en: !date by !username
it: !date, di !username

en: Restore
it: Ripristina
