Trash (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: View
jv: Tampilan

en: Log message
jv: Pesen log

en: !date by !username
jv: !date déning !username
