Trash (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Log
lv: Žurnāls

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: View
lv: Skatīt

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: !date by !username
lv: !username !date
