Trash (6.x-1.1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Title
no: Tittel

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Log
no: Logg

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: View
no: Vis

en: Log message
no: Loggbeskjed

en: !date by !username
no: !date av !username

en: Restore
no: Gjenopprett

en: You can
no: Du kan
