Trash (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: View
nl: Weergeven

en: Log message
nl: Logbericht

en: !date by !username
nl: !date door !username

en: Restore
nl: Herstellen

en: You can
nl: U kunt

en: Trash
nl: Prullenbak
