Trash (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Log
oc: Jornal

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: View
oc: Veire

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: !date by !username
oc: !date per !username
