Trash (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Log
ro: Jurnal

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: View
ro: Afișează

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: !date by !username
ro: !date de !username

en: Restore
ro: Restaurează
