Trash (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Log
sk: Záznam

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: View
sk: Zobraziť

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: !date by !username
sk: !date od !username

en: Restore
sk: Obnoviť

en: You can
sk: Môžete
