Trash (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Log
sv: Logg

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: View
sv: Visa

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: !date by !username
sv: !date av !username

en: Restore
sv: Återställ

en: You can
sv: Du kan
