Trash (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: View
th: ดู

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: !date by !username
th: เมื่อ !date โดย !username
