Drupal Travel (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Home
da: Hjem

en: By
da: Af

en: Comments
da: Kommentarer

en: Footer
da: Sidefod

en: Content Bottom
da: Indhold bund
