Drupal Travel (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia
