Drupal Travel (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Comments
fi: Kommentit

en: Tags
fi: Tagit

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Sidebar
fi: Sivupalkki
