Drupal Travel (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: By
hu: Írta

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Footer
hu: Lábléc

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: XHTML & CSS based, valid XHTML and CSS.
hu: XHTML és CSS alapú, érvényes XHTML és CSS.
